7/24 İletişim 

İstanbul Avrupa Yakasında Yaygın Hizmetler sunan firmamızı günün her anında arayabilirsiniz..  

Profesyonel Ekip 

Yıllardır sürdürdüğümüz Beton Hizmetleri konusunda çok tecrübeli çalışanlarımızla İstanbul Avrupa Yakasına hizmetler üretiyoruz.

Uygun Fiyatlar 

İstanbul , Çatalca , Silivri ve Çevresinde Beton Duvar imalat ve diğer hizmetlerinde en uygun fiyat sunma garantisiyle hizmetler sunar

Güney Beton Deneli Duvar

Güney Beton Duvar İnsan hayatına değer veren, onu keyifle ve güven içinde yasamasına yardımcı olan, öncü ve kalıcı bir şirket olmak.. Hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren yaşam mekânlarını, kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir imkanlarla sunan güvenilir bir demir doğrama ve beton kalıpları üzerine çalışan bir şirket olmak.

Hakkımızda
İstanbul Çatalca – Silivri Beton Duvar Uygulama Firması

Güney Desenli Beton Duvar

Şirketimiz 2000 – 2022 yılları arasında bahçe duvar uygulamaları vb. faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu süre içerisinde kurumsallaşmakta olan yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, insan gücümüzle; Konya, İzmir, Ankara ve İstanbul’da genellikle hizmetlerini sürdürmüş, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuş, birçok sanayi tesisleri ve konut yatırımına imza atmıştır.

İlkemiz dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı is ilişkilerinin dostluğa taşınmasıdır.

İstanbul Avrupa Yakası ; Çatalca , Silivri Bölgelerinde bahçe duvar fiyatları konusunda aktif bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir.

Detaylar

İstanbul Avrupa Yakasının Her bölgesinde beton duvar uygulamaları yapmaktayız.

~ Mehmet Han